O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji kotłów na biomasę już od 1980 roku. D’Alessandro produkuje urządzenia na wszystkie kraje europejskie, jest znaczącym graczem na rynku azjatyckim oraz dynamicznie rozwijającym się eksporterem do USA.

Jesteśmy uznanym partnerem w projektach i badaniach technologicznych alternatywnych systemów grzewczych. Wszystkie produkty oraz procesy produkcyjne są niezwykle wysokiej jakości co potwierdza certyfikat UNI EN ISO 9001: 2008

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie kotłów zgodnych z najwyższymi standardami jakościowymi. Zależy nam na połączeniu idei ochrony środowiska z efektywnością energetyczną. Biomasa oraz pellet pochodzenia roślinnego to doskonała alternatywa dla paliw kopalnych. Ponadto wykorzystujemy odpady poprodukcyjne pochodzenia roślinnego i drzewnego, wykorzystując je do celów energetycznych. Dzięki użyciu takich paliw w naszych produktach, emisja szkodliwych substancji do atmosfery jest znacznie mniejsza. Stale poszukujemy również nowych technologii oraz ulepszamy nasze procesy produkcyjne.

Nasze mocne strony

Globalny Zasięg o seryjnej produkcji!

Możliwość testowania paliw dostarczonych przez klienta!

Szukanie rozwiązań pod indywidualne potrzeby klientów!

Spełniamy standardy normy europejskiej EN 303-5:2012 (klasa 5)

Kontrola działania i próba ciśnieniowa przed wysyłka urządzenia, potwierdzona paszportem kotła!

Uruchomienie i regulacja oraz opieka poserwisowa!

Skontaktuj się z nami

BIURO HANDLOWE

ul. Benedykta Cesarza 45/4

30-427 Kraków

biuro@dalessandro.pl

MARIUSZ GŁOWACKI

+48 693 567 773

glowacki@ecologika.pl

TOMASZ BURZAŁA

+48 608 674 553

t.burzala@ecologika.pl